Deneyim Seçiniz

Plaj & Havuz & Spa

Otium Sealight Beach Resort'un 300 metre uzunluğunda uluslararası “mavi bayraklı” kum plajı bulunmaktadır. Plajda havlu, şezlong ve şemsiye hizmeti verilmektedir. Otel ile plaj arasında ulaşım ücretsiz shuttle servisi ile sağlanmaktadır.

Saat 11:00–17:00 arasında plaj barda sıcak-soğuk, alkollü ve alkolsüz içeceklerinizi yudumlayabilir, pizza, spagetti, salata çeşitleriyle, gün boyu lezzetli atıştırmalıklarla açlığınızı giderebilirsiniz.

Tatiliniz süresince Ege’nin masmavi suları, sahilde su sporları aktiviteleri, farklı büyüklüklerdeki havuzları, eğlence dolu su kaydıkları ile tatilin tadını çıkarın.

Havuzlar

Otium Sealight Beach Resort'de 1 adet kapalı havuz (135 m⊃2;), 1 adet kapalı çocuk havuzu (20 m⊃2;), 1 adet deniz suyu açık yüzme havuzu (245 m⊃2;) 1 adet açık yüzme havuzu (1000 m⊃2;) ve 1 adet açık çocuk havuzu (41 m⊃2;) ile 7 kaydırak bulunan  havuz olmak üzere toplamda 6 adet havuz bulunmaktadır. 

Spa & Welness

Otium Sealight Beach Resort'te hamam, sauna, fitness merkezi ve güzellik merkezi hizmetlerimiz ile yılın yorgunluğunu atacaksınız. ​Spa Merkezimiz 09:00 – 20:00 arasında hizmet vermektedir.

Ücretsiz hizmetlerimiz; Fitness Merkezi, Türk Hamamı, Jakuzi, Sauna, Buhar Banyosunu kapsamaktadır.
Ücretli hizmetlerimiz; terapiler, cilt ve vücut bakımı, masajlar, hamamda kese ve köpük hizmetlerini kapsamaktadır.